Nefes kredisi Ziraat bankası kampanyası

"İndirim Kampanyaları"

 

Nefes Kredisi nedir? Nefes Kredisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsalara üye olan KOBİ’lere 6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren , sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olarak, aylık %0,99 faiz oranı ile avantajlı bir kredi ürünüdür.

Ziraat bankası kobilere özel aylık %0.99 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz 18 ay vadeli 200.000 TL’ye kadar nefes kredisi veriyor ve masraf almıyor. TOBB üyesi Kobiler nefes kredisi başvurusu yapabilir. Yıllık cirosu veya aktif büyüklüğü 40 milyon TL veya altında olan, 250 kişiden az personel çalıştıran bütün işletmeler “KOBİ” statüsünde sayılır. TOBB’a üye oda ve borsalara üye olan KOBİ’ler faydalanabilir. Başvuru esnasında ilgili odadan alınmış “Nefes Kredisi” ifadesi geçen belge talep edilir.

Nefes kredisi için gerekli belgeler Vergi ve SGK borcu olmadığını gösterir belge Yararlanıcı beyanı (Ticaret Odasından Alınacaktır) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi İmza Beyannamesi Son 2 Yıla ait Vergi Levhası, Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri) Bağlı bulunulan oda ve borsadan alınmış ve bu kredi isminin belirtildiği üyelik belgesi istenecektir. (“TOBB NEFES KREDİSİ” ifadesi açıkça belirtilecektir.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*