Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel MTV kampanyası

“indirimkampanyalari.com”

Cardfinans mtv kampanyası 2018 Ocak- Kampanya kapsamında yapacağınız tüm mtv ödemelerini 3 taksitle yapabilirsiniz. Kampanya 2018 Ocak mtv 1. taksit ödemelerinde geçerlidir. Ödemenizi qnbfinansbank.com/vergi-kolay/ , www.gib.gov.tr,  İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 3 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.
Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
İnternet/Cep Şubemiz ve tüm QNB Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödeme yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.
Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar, Enpara.com kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.
Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*