Hakkında

İndirim ve promosyon kampanyası haberleri kategorisinde hizmet veren sitemiz, bir çok firmanın indirim kelimesinde yüksek sıralamada. Sitemiz hem kullanışlı ve hem istediğinize ulaşabiliyorsunuz.

Sitemizde bulunan haberler devamlı güncellemekteyiz. Firmalardan gelen indirim bilgileri doğrultusunda ekibimiz tarafından oynanma, eklenme yapılmadan direk size sunmaktayız.

indirimkampanyalari.com nedir/kimdir ?

indirimkampanyalari.com bütcesini düşünen kullanıcılara hitap etmektedir. İndirim ve kampanyalarla ilgili ücretsiz bilgilendirme üzerine kurulmuştur.

Günümüz koşullarında  kampanya ve indirimlerin çok fazla olmasına rağmen, bu  indirimlerim çoğu gerçek indirim değildir.Bu gerçek indirimlerden her zaman haberdar olmak da  mümkün  değildir. Biz bu indirimleri yakalarak  bütçenize uygun, paranızın tam karşılığı, keyifli alışveriş yapmanızı amaçlıyoruz.

Amacımız

indirimkampanyalari.com sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kampanya kapsamındaki ürünlerin ve kampanya şartlarının değişikliklerinden  kampanya sahibi firma sorumludur ve indirimkampanyalari.com bu değişikliklerden  dolayı sorumlu tutulamaz. Sitemiz değişik firma ve sitelerdeki kampanyalar hakkında bilgi verir. Ticari faaliyet yürütmez. Sitemizde yer alan markaların tüm hakları tescilli sahiplerine aittir.